Studio Excelent

Náš tým

Katka, majitelka prestižního kosmetického studia, je nadšenou profesionálkou ve svém oboru. Rodila se s kosmetikou ve svém srdci - již jako malá holčička milovala líčení a pečování o své blízké. Tato vášeň ji nakonec dovedla až k rozhodnutí stát se kosmetičkou.

Její cesta začala v kosmetické škole v Odrách, kde strávila čtyři roky studiem kosmetických služeb. Nespokojila se ale s předepsaným učebním plánem a rozhodla se jít dál. Získala mnohé certifikáty v oblasti speciálních ošetření pleti, včetně chemického peelingu, mezoterapie, přístrojových ošetření, nebo kolagenových nití.

V roce 2013 si splnila svůj sen, když otevřela vlastní kosmetický salón v Opavě. Po narození dětí se ale rozhodla přesunout své služby do Krnova. Již 15 let se specializuje na péči o pleť. Katka svým klientům nabízí nejen odborné zkušenosti, ale také celoživotní vášeň pro kosmetiku.


Monča je další kosmetičkou pracující v našem salónu. Přestože její cesta za splněním snu stát se kosmetičkou byla prošpikována úskalími, nenechala se odradit. Ironií osudu bylo, že právě nepřízeň osudu ji nakonec nasměrovala k možnosti splnit si tento sen.

Proto se rozhodla pro rekvalifikaci v oblasti kosmetických služeb. Nyní se může pyšnit tříletou praxí, během které neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Toho dosahuje pravidelnou účastí na odborných seminářích, neboť je si plně vědoma, že kosmetický průmysl je dynamický a neustále se vyvíjející obor.

Monča se ve své práci zaměřuje kosmetické ošetření obličeje, ale také na úpravu obočí a řas. 


Těšíme se na Vás

Katka a Monča