Novinky 

VF100 Zábal

Revoluční způsob hubnutí

Nejnovější metoda v boji proti celulitidě a tukovým zásobám.


Zaručuje:

✔️hubnutí

✔️zpevnění kůže

✔️snížení objemu

✔️zmírnění celulitidy

✔️odstranění přebytečné vody z těla

Maderoterapie


Klasická maderoterapie, která využívá speciálně tvarovaných dřevěných nástrojů k masáži těla a stimulaci lymfatického systému. Tato technika je zaměřena na zlepšení oběhu, odstranění toxinů z těla, zlepšení tónu a pružnosti pleti a redukci celulitidy.


Brazilská maderoterapie je specifický druh maderoterapie, která se zaměřuje zejména na tvarování těla a vytváření výraznějších křivek. Tato metoda je často využívána k vytváření většího a pevnějšího pozadí, vylepšení tvaru pasu a zlepšení celkového vzhledu postavy. Stejně jako klasická maderoterapie, i brazilská maderoterapie využívá dřevěných nástrojů k masáži a stimulaci těla.

Maderoterapie obličeje 

Maderoterapie je perfektní volbou pro ty, kteří se chtějí zbavit stresu. Jedná se o relaxační masáž s překvapivými výsledky v prevenci stárnutí. Tato masáž, kromě uvolnění mysli toxinů z pokožky, je dobrá pro lidi s migrénami, stejně jako pro ty, kteří tráví hodně času v práci před počítačem.
Terapie je neinvazivní metoda, kdy se ošetřují vrásky, obličej se rozjasní a zbaví toxinů. 100% přírodní způsob jak eliminovat dvojitou bradu a váčky pod očima. 

Pomocí dřevěných nástrojů saháme hluboko do pokožky, abychom dosáhli remodelace obličeje a aktivovali fibroblasty, které budou produkovat více kolagenu a elastických vláken. Některé pohyby ovlivňují svalovou tkáň, oběhový a lymfatický systém, což zvyšuje přísun kyslíku a živin do buněk.

Pravidelná obličejová masáž má pozitivní vliv na elasticitu kůže, na hydrataci i na psychickou pohodu každé ženy. Výsledky po masáži obličeje jsou znát hned po první návštěvě.PRX-T33

Je revoluční metoda chemických peelingů nové generace a revitalizace pokožky v celé hloubce bez použití injekčních technik.

  • zhutněním hlubokých vrstev kůže
  • zúžení zvětšených pórů
  • návrat pružnosti
  • snížení hyperpigmentace
  • získání jednotné barvy pokožky obličeje
  • zjemnění jizev a strií
  • odstranění jemných vrásek


Co pro Vás připravujeme:


         Lymfomodeling

        BB Glow

        Nový koncept mezoterapie