BioRePeel

Dvoufázové ošetření. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt.

Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.


Výhody:
✔️Biorevitalizace
✔️Hluboký peeling
✔️Léčí akné
✔️Zmírňuje hyperpigmentace
✔️Anti-age efekt
✔️Zmenšuje póry
✔️Sjednocuje tón pleti
✔️Hydratuje a zlepšuje texturu pleti
✔️Rychlé a bezbolestné ošetření

 

Průběh ošetření: 
Na očištěnou a odmaštěnou pokožku se nanese gelová emulze. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně  se pokožka neutralizuje a přiloží se hojivá maska, pro zvýšení účinku se použije i PDT lampa, aby fototerapii podpořila účinek, regeneraci a tvoru nového kolagenu. Poté se nanese krém. 
Je možné zvýšit účinek BioRePeelu mezoterapii a u pleti nastane žádoucí BIOREVITALIZACE. 
 

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.


Doporučení:

Ošetření lze provádět celoročně (2 dny po ošetření se nevystavovat se slunečnímu záření a používat SPF ochranu). 
14 dní nepoužívat přípravky s AHA a BHA kyselinama.  


! Pokud se chcete objednat na tuto proceduru a ještě jste u nás na kosmetice nebyla. Prosím objednejte se první na komplexní kosmetiku nebo na čištění pleti. Musíme první zjistit Vaši reaktivitu kůže.


Pro optimální a trvalé výsledky se doporučuje opakovat ošetření 3-4x v intervalu co 2 týdny.