Přístrojová ošetření

Neinvazivní - bezbolestné omlazení pokožky pomocí přístrojů a kosmetiky určené k přístrojové péči. Výsledkem ošetření je vyčištění pórů, vyhlazení jemných vrásek, omlazení, zlepšení kvality pokožky a zvýšení hydratace pleti. Přístrojová ošetření jsou u nás často zahrnuta do klasického ošetření pleti (čištění pleti, zapracování aktivních látek apod.).Elektroporace s fototerapii

Neinvazivní mezoterapie, při které díky intenzivním elektrickým pulsům dochází k dočasnému otevření mezibuněčného prostoru. Póry v membráně buněk nám tak umožní zapracovat koktejl vysoce účinných látek do hlubší vrstvy pokožky. Následkem toho dochází ke zpevnění a vyživení pleti. Celý výsledek ještě umocňuje Fototerapie - léčba světlem.


Fotonová terapie - léčba světlem - PDT tunel

Fotonová terapie je neinvazivní, bezbolestné ošetření založené na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Fototerapie je v podstatě léčba světlem. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, tudíž má zásadní a velmi významný efekt působení na pokožku obličeje, krku, dekoltu, rukou a jiných částí těla.

Redukuje vrásky, a zčervenání. Pleť je po o něm je zářivější, vláčnější a hladší. Potlačuje zánět a pigmentace. Podporuje růst vlasů. Zefektivní výsledky ruční nebo přístrojové péče.


Biostimulační sondy

technika liftingu obličeje, krku a těla prováděná sondami emitujícími mikroproudy. Aktivně stimuluje rekonstrukci kolagenových a elastinových vláken, vyhlazuje pokožku, zlepšuje vylučování toxinů spolu s přebytečnou vodou. 


Utrazvuková mezoterapie

Neinvazivní ošetření stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v pleti, dochází k buněčné regeneraci, liftingovému efektu a stimulaci lymfy, vyhlazení povrchových vrásek, zpevnění kontur obličeje a liftingu. Ultrazvukové vlny pomáhají vpravovat aktivní látky přípravků do hlubokých vrstev kůže. Ideální pro neinvazivní zapracování kyseliny hyaluronové do pleti nebo jiných anti-aging koktejlů do pleti.


Darnsonval - ozonizér

Kosmetický ozonizér je speciální vysokofrekvenční zařízení vybavené elektrodami. V nich se nacházejí vzácné plyny, nejčastěji argon nebo neon. Prokrvuje pleť a má příznivý účinek na problematickou pokožku. Působí jako dezinfekční prostředek a antiseptikum, podporuje regeneraci.


Oxyterapie 

Jedná se o jemné ale účinné rozprašování tekutin do pokožky pomocí přetlaku. Okysličuje pleť, regeneruje a působí jemným peelingem. Vpravuje aktivní látky hluboko a tím ji pomáhá hydratovat a vyživovat.

  • Celkové zlepšení vzhledu pokožky
  • Odstranění hlavních mechanismů vedoucích ke stárnutí kůže
  • Významné zvýšení hydratace epidermis, pružnosti a její okysličení
  • Okamžitý výsledek
Tuto proceduru mohou absolvovat i pleti s Rosaceou.


Ultrazvuková špachtle

Hloubkově čistí zanesené póry, odstraňuje kožní maz a staré buňky. Zlepšuje stav aknózní pleti, pomáhá předcházet vzniku pupínků. Aktivuje produkci kolagenu, vyhlazuje a zpomaluje stárnutí. Redukuje pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti. Regeneruje a rozjasňuje.


Mikrodermabraze

Ošetření založené na principu jemného mechanického obrušování pokožky pomocí speciálních diamantových nástavců. Dochází tak k čištění pleti, peelingu, redukci pigmentových skvrn či jizev a zároveň k omlazení pleti. Používá se hlavně u hrubších pletí.