Mezoterapie


Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.


 Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikrojehličkama směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

Průběh ošetření:

Klient přijde nejlépe bez make-upu, po konzultaci a podání informací, kosmetička pleť očistí a tonizuje. Zvolí nejlepší koktejl s vitamíny a kyselinou Hyaluronovou a pomocí mezoterapeutického přístroje jemně látku vpraví do kůže. Poté je přiložena hydrogelová maska a PDT lampa na fototerapii, aby se co nejvíce podpořili účinky procedůry. Na závěr se použije ochranný krém. Zákrok trvá asi 60 minut. Ošetřujeme i krk a dekolt.


Po:

Pleť je mírně začervenalá, ale nijak to neomezuje v normálních činnostech dne. Brzy se sklidní. Několik dní se vyhněte slunci a používejte hydratační krémy s SPF. Aby účinky byly perfektní doporučuje se 2 dny necvičit, nechodit do saun a solárií.


Pro nejlepší výsledek je opakování 3 zákroků po 3 týdnech.