Mezoterapie


Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.


 Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikrojehličkama směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

 My to děláme jinak!!!
 

Natinuel přišel s novými mezoterapeutickými postupy s podloženými vědeckými studiemi. 

- Používáme RXCarboxy, které pomáhá obnovovat buňky, které už vzdali svou funkci. Zhutňuje a zpevňuje hlubší struktury pleti.

- Používáme Exosomy, které si můžeme představit jako malé váčky, které jsou uvolňovány buňkami. Tyto speciální váčky putují k dalším buňkám a aktivují v nich potřebné procesy. Chcete donutit buňku, aby vyráběla kolagen nebo elastin? Nebo podpořit regeneraci pokožky? Trápí vás třeba vrásky, suchá pleť nebo pigmentové skvrny? To vše a mnohem víc exosomy dovedou účinně řešit.


Průběh ošetření:

Klient přijde nejlépe bez make-upu, po konzultaci a podání informací, kosmetička pleť očistí a tonizuje. Nastartuje pleť pomocí RXCarboxy. Zvolí nejlepší koktejl s vitamíny, kyselinou Hyaluronovou, peptidy, exosomy a poté pomocí mezoterapeutického přístroje jemně látku vpraví do kůže. Po zákroku je přiložena hydrogelová maska a PDT lampa na fototerapii, aby se co nejvíce podpořili účinky procedůry. Na závěr se použije ochranný krém. Zákrok trvá asi 60 minut. Ošetřujeme i krk a dekolt.


Po:

Pleť je mírně začervenalá, ale nijak to neomezuje v normálních činnostech dne. Brzy se sklidní. Několik dní se vyhněte slunci a používejte hydratační krémy s SPF. Aby účinky byly perfektní doporučuje se 2 dny necvičit, nechodit do saun a solárií.


!Pokud plánujete toto ošetření, a ještě jste u nás nebyla, objednejte se první na základní ošetření, kde zkonzultujeme Váš stav pleti a vhodnost ošetření.


Pro nejlepší výsledek je opakování 3 zákroků po 3 týdnech.