Maderoterapie

Objevte Sílu Maderoterapie: Přirozený Způsob Jak Zlepšit své Zdraví a Krásu

Maderoterapie, aneb terapie dřevem, je tradiční technika pocházející z Kolumbie, která se rychle stává oblíbenou po celém světě. Přináší mnoho výhod pro tělo a mysl a může být účinnou součástí vašeho wellness plánu.


Klasická maderoterapie, která využívá speciálně tvarovaných dřevěných nástrojů k masáži těla a stimulaci lymfatického systému. Tato technika je zaměřena na zlepšení oběhu, odstranění toxinů z těla, zlepšení tónu a pružnosti pleti a redukci celulitidy. Je na bázi tlaku. Tato procedura by se měla absolvovat jako první, než začnete s brazilskou madero masáží. Délka trvání je 50 minut. 

 
Brazilská maderoterapie je specifický druh maderoterapie, která se zaměřuje zejména na tvarování těla a vytváření výraznějších křivek. Tato metoda je často využívána k vytváření většího a pevnějšího pozadí, vylepšení tvaru pasu a zlepšení celkového vzhledu postavy. Stejně jako klasická maderoterapie, i brazilská maderoterapie využívá dřevěných nástrojů k masáži a stimulaci těla. Je na bázi podtlaku, je to náročnější procedura, měla by se absolvovat až po kůře klasické madero masáži, aby si kůže měla možnost zvyknout. Délka trvání je 70 minut. 


Ale proč byste měli zvážit maderoterapii?

Zde je několik důvodů.


1. Zlepšení tělesného zdraví:
Maderoterapie pomáhá zlepšovat krevní oběh, což může vést k celkovému zlepšení tělesného zdraví. Tato terapie také pomáhá stimulovat lymfatický systém, což pomáhá tělu zbavit se toxinů.

 

2. Redukce celulitidy: Maderoterapie je známá svými ant-celulitidovými vlastnostmi. Pomáhá rozbít tukové buňky a pomáhá tělu zbavit se celulitidy a ostatních tukových usazenin. Výsledkem může být hladší a pevnější kůže.


3. Zlepšení tónu pleti: Maderoterapie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což jsou dva klíčové proteiny pro udržení mladistvého vzhledu pleti. To může vést k zvýšení pružnosti pleti a snížení viditelnosti vrásek.


4. Relaxace a stres: Maderoterapie je nejen o zdraví těla, ale také o zdraví mysli. Tato terapie je často považována za velmi relaxační a může pomoci snížit úroveň stresu a úzkosti.


5. Přirozená a netoxická: Na rozdíl od některých jiných terapií a ošetření, maderoterapie je zcela přirozená a netoxická. Používá se dřevo, které je ekologicky udržitelné a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.


6. Flexibilita: Maderoterapie může být přizpůsobena vašim individuálním potřebám. Existuje mnoho různých technik a nástrojů, které mohou být použity v závislosti na vašich cílech a potřebách.


Kontradikce maderoterapie:

  • těhotenství
  • špatná srážlivost krve
  • deformity kůže (exémy, nezahojené jizvy, apod.)
  • infekční virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  • rozsáhlé křečové žíly 
     

Co s sebou? 

Starší spodní prádlo (volnější tanga), u kterého Vám nebude vadit, když se na něj eventuálně dostane olej. 


Doporučení?

Doporučujeme 10 ošetření Maderoterapie v co nejkratším čase (nejlépe každý týden) pro nejlepší výsledky. 

Pro nejlepší účinek hodně píjte, ať nastartujete lymfatický systém. Jako doplňek můžete pít lymfatický čaj. Dalším doporučením je vyvážená strava a pohyb. 


Zkrátka, maderoterapie je účinný, přirozený a udržitelný způsob, jak se postarat o své tělo a mysl. Ať už hledáte zlepšit své tělesné zdraví, zredukovat celulitidu, zlepšit tón pleti, nebo se jen cítit uvolněněji a méně stresovaně, maderoterapie může být skvělou volbou. Tak proč nezkusit něco nového a objevit sílu maderoterapie pro sebe?